SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
200 756 €
(4 182 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Welcome to Best Western Premier Bayphere PattayaBest Western Premier Bayphere Pattaya is a brand new beachfront hotel in Jomtien, the serene destinati...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi