SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
52 684 €
(2 395 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
22 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina22 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is Studio, 1 Bathroom Condo for Sale in Pratumnak Hill. Offering 22 Sqm of living area, located on the 5th floor, comes full furnished, built-in ...

Ostalo
Starost oglasa: 337 dni
Posodobljeno: 337 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi