SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
125 992 €
(1 880 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
67 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

1 Bed The Peak Towers for Sale in PratumnakBrand New Unit on the High floor!  Waiting for you be the Owner! Thai Name Ownership and Thai Company Owner...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi