SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
86 042 €
(3 309 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
26 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio At Riviera Jomtien for Sale Lovely Sea View Unit and High floor! Waiting for you be the Owner! Is Available in Foreigner Ownership!! This is St...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi