SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
124 165 €
(3 449 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
36 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina36 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grand Florida Beachfront Condo Resort Pattaya is a condominium project, located at 19/23 ซอย นาจอมเทียน 14 Tambon Na Chom Thian, Amphoe Sattahip, Chan...

Ostalo
Starost oglasa: 333 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi