SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
256 776 €
(3 832 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
67 m²
ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina67 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

ECOresort, a prominent eco-conscious developer in Thailand, blends sustainable design expertise with a dedication to a greener future, seen in their ’...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

ถนนพัทยาใต้, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi