SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
146 317 €
(4 180 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
35 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina35 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

The Riviera Ocean Drive is a condo and apartment project located in Nong Prue, Pattaya and it is scheduled for completion in Nov 2022. It has 513 unit...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 334 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi