SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
182 797 €
(2 997 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
61 m²
ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina61 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This Condominium comprises of a single building, having 7 floors and includes 48 units.FacilitiesFacilities are include elevator, parking, 24-hours s...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

ถนนทัพพระยา, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi