SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
333 526 €
(4 698 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
71 m²
ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina71 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Wyndham Grand Residences WongamatNew resort managed condo at Wongamat beach, Pattaya cityABOUT PROJECTLocated on a rare and prime location of Wongama...

Ostalo
Starost oglasa: 333 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi