SUPA24
185 321 €
(3 634 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
51 m²
ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina51 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This property is of studio size and comes with all the facilities that you would expect from a modern condominium. The property is fully furnished wi...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

ถนนพัทยาเหนือ, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi