SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
49 328 €
(1 827 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
27 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina27 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Studio Condo Laguna Beach 3 for Sale !BE QUICK! Good Price not last long! Ready for you be the New Owner! Is Available in Thai Name Ownership !! Jomti...

Ostalo
Starost oglasa: 333 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi