SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
133 139 €
(1 293 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
103 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina103 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Star Beach Condo for Sale in Pratumnak What a Great Deal! 3 Balcony with partial Sea Views! Is Available in Foreigner Ownership!! This is 1 Bedroom, 2...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi