SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
252 964 €
(3 513 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
72 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina72 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Modern 2 bedroom beachfront condominium in Wong Amat.This stylish condominium is available for sale at the price of 9,500.000. This room comes fully f...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi