SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
396 754 €
(2 681 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
148 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina148 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is 2 Bedrooms, 2 Bathrooms Condo for Sale in Na Jomtien. Is Available in Foreigner Name Ownership, offering 148 sqm of ling area, located on the...

Ostalo
Starost oglasa: 334 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi