SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
77 220 €
(2 491 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
31 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina31 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Hot​ Deal​​ Whale Marina Condo1 Bedroom 1 BathroomFloor 8 Building A 31 Sqm.Including FurnitureWIFIKey CardFitnessShuttle BusSecurity Gard +CCTV 24 H...

Ostalo
Starost oglasa: 331 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi