SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
606 555 €
(3 990 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
152 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina152 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxurious stunning 2 bedrooms, 2 bathrooms condo for Sale in Wongamart, offers the perfect blend of comfort, elegance, and a breathtaking sea view. Wi...

Ostalo
Starost oglasa: 333 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi