SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
94 821 €
(3 647 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
26 m²
ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina26 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Aeras Jomtien BeachBeachfront condo for SellTower A 1603 floorSea view26.50 SqmStudio Type Open Kitchen Fully furnishedLocation: Jomtien Beach Facil...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

ซอยพัทยา 13/2, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi