SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
252 964 €
(1 745 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
145 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina145 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Serenity Residence Jomtien (a¹and#8364;a¸‹a¹and#8364;a¸andpound;a¸™a¸’a¸* a¸µa¹‰ a¹and#8364;a¸andpound;a¸ªa¸‹a¸’a¹and#8364;a¸’a¸™a¸‹a¹Œ a¸ˆa¸­a¸¡a¹an...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi