SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
158 382 €
(2 555 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
62 m²
พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา

spalnicaatypical
površina62 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Spacious one-bedroom apartment in a new condominium just minutes from the famous Cozy Beach and its premium facilities and entertainment. The apartme...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

พระตําหนัก 6, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi