SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
167 812 €
(2 151 € / m²)
Prodaja
2
2+
78 m²
ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา

spalnica2
površina78 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

78.34 Sqm 2 Bedroom w/ Partial Sea Views in Saint Senate Residences Pattaya Condo For Sale - TSR02
Location: Soi Kasetsin 9, Cosy Beach, Pratumnak, Pa...

Ostalo
Starost oglasa: 340 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

ถนนเกษตรสิน 9, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Podobni oglasi