SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
357 176 €
(4 465 € / m²)
Prodaja
2
1
80 m²
ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา

spalnica2
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Predstavujeme vám exkluzívny 1-spálňový apartmán, ktorý predstavuje dokonalé spojenie luxusu, súkromia a priameho kontaktu s tropickým prostredím. Nac...

Nadstropje:
9. nadstropje od 59
Starost oglasa: 353 dni
Posodobljeno: 40 dni

Lokacija

ถนนขวัญเมือง, เมืองพัทยา
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

1.BCR s.r.o.

Veronika Machotková

Podobni oglasi