SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
140 466 €
(4 844 € / m²)
Prodaja
2
1
29 m²
แขวงถนนเพชรบุรี

spalnica2
površina29 m²
kopalnice1

Station : BTS-Ratchathewi
Listing ID : CX-110942
FOR SELL : 5,150,000 ฿

opremljeno
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

แขวงถนนเพชรบุรี
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Connex Property

Podobni oglasi