SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
399 417 €
(6 241 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
64 m²
ทางพิเศษศรีรัช, แขวงรองเมือง

spalnicaatypical
površina64 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

This is a one bedroom for sale in the luxury condominium The Bangkok Sathorn. The building is in an extraordinary prime location, near BTS Surasak an...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

ทางพิเศษศรีรัช, แขวงรองเมือง
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi