SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
488 161 €
(5 953 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
82 m²
ถนนรัชดาภิเษก, แขวงรัชดาภิเษก

spalnicaatypical
površina82 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Elegant Urban Living in Ivy AmpioSpacious and Modern 2-Bedroom CondoExperience high-rise luxury in the heart of Huai Khwang, Bangkok with this exquisi...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledOdprt bivalni prostorKuhinjski aparatiKadLeseni podVisoki stropiNaravna svetlobaOpremljenoNadstropje

Ostalo
Starost oglasa: 205 dni
Posodobljeno: 169 dni

Lokacija

ถนนรัชดาภิเษก, แขวงรัชดาภิเษก
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi