SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
407 409 €
(3 994 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
102 m²
ถนนรัชดาภิเษก, แขวงรัชดาภิเษก

spalnicaatypical
površina102 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Luxurious Condo in Huai Khwang, BangkokDiscover a luxurious urban lifestyle at Belle Grand Rama 9, an exceptional 43-story high-rise nestled in the he...

Ostalo
Starost oglasa: 211 dni
Posodobljeno: 172 dni

Lokacija

ถนนรัชดาภิเษก, แขวงรัชดาภิเษก
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi