SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
607 105 €
(6 599 € / m²)
Prodaja
2
2+
92 m²
ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน

spalnica2
površina92 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Brand new two bedroom, two bath condominium for sale in the Magnolias Ratchadamri. Located on the 48th floor this unit is a spacious 92.85 sqm and re...

opremljeno
Starost oglasa: 1 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

ถนนราชดําริ, แขวงปทุมวัน
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Siam Real Estate

Podobni oglasi