SUPA24
218 200 €
(2 182 € / m²)
Prodaja
3
1
100 m²
ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท

spalnica3
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Project : Royal Park 3 Ari - Paholyothin
GPS : https://maps.app.goo.gl/MY1GGWF7eRDCGGBX7
Station : BTS-Ari
Listing ID : CX-50381
FOR SELL : 8,000,0...

opremljeno
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

ซอยอาร๊ย์ 2, แขวงพญาไท
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Connex Property

Podobni oglasi