Seznam ponudb
9
9
9
190 652 €
(3 891 € / m²)
Prodaja
3
1
49 m²
ซอยอารีย์ 1, แขวงพญาไท
Prikaži na zemljevidu
Dodaj med priljubljene
Deli
spalnica
3
površina
49 m²
kopalnice
Project : Centric Ari Station
GPS : https://goo.gl/maps/HsWWk8xQDAtYf5qR7
Station : BTS-Ari
Listing ID : CX-146559
FOR SELL : 6,990,000 ฿
Propert...
Prikaži celoten opis
Parametri
Oprema & lastnosti
Klimatizacija
Parametri
Lastništvo:
Vrsta lastništva določa pravno razmerje do nepremičnine – osebno, zadružno ali državno/občinsko.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nepremičnine glede prenove – pred prenovo, po prenovi ali med prenovo.
Starost oglasa:
74 dni
Posodobljeno:
74 dni
Prijavi oglas
Lokacija
ซอยอารีย์ 1, แขวงพญาไท
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.