SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
83 188 €
(3 961 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
-

spalnica1
površina21 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Step into a realm of unparalleled luxurious living with this under-development apartment located in the vibrant heart of Cebu, Philippines. Rising maj...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

-
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi