SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
43 523 €
(1 280 € / m²)
Prodaja
1
1
34 m²
บุญสัมพันธ์ 10/1

spalnica1
površina34 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

34.38 Sqm 1 Bedroom w/ City Views in CC Condominium 2 Pattaya Condo For Sale - CCC02
Location : Soi Boon Sampan 12, East PattayaBedroom : 1Bathroom : ...

Ostalo
Starost oglasa: 56 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

บุญสัมพันธ์ 10/1
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

My Pattaya Real Estate Co., Ltd.

Edwin Gramba, My Pattaya Real Estate Co

Podobni oglasi