SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
109 100 €
(1 436 € / m²)
Prodaja
4
2+
76 m²
ถนนสุขุมวิท

spalnica4
površina76 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Project : Urbanie Condo
GPS : https://maps.app.goo.gl/ZeTYuhuFerHLZJta9
Listing ID : CX-119918
FOR SELL : 4,000,000 ฿

opremljeno
Starost oglasa: 71 dni
Posodobljeno: 71 dni

Lokacija

ถนนสุขุมวิท
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Connex Property

Podobni oglasi