SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
91 344 €
(1 186 € / m²)
Prodaja
4
2+
77 m²
ถนนสุขุมวิท

spalnica4
površina77 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Project : Urbanie Condo
GPS : https://maps.app.goo.gl/ZeTYuhuFerHLZJta9
Listing ID : CX-113486
FOR SELL : 3,349,000 ฿

opremljeno
Starost oglasa: 70 dni
Posodobljeno: 70 dni

Lokacija

ถนนสุขุมวิท
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Connex Property

Podobni oglasi