SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
119 001 €
(2 380 € / m²)
Prodaja
4
2+
50 m²
บ.หัวแหลม ซอย 2

spalnica4
površina50 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Project : Infinity One
GPS : https://maps.app.goo.gl/xb31vbdTYroJjgyB8
Listing ID : CX-129655
FOR SELL : 4,363,000 ฿

opremljeno
Starost oglasa: 73 dni
Posodobljeno: 73 dni

Lokacija

บ.หัวแหลม ซอย 2
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Connex Property

Podobni oglasi