SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
151 656 €
(5 416 € / m²)
Prodaja
1
2+
28 m²
-

spalnica1
površina28 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

1 bedrooms Villa21 storey condominiumOWN a FURNISHED unit CONDOWith a PANORAMIC city/sea viewPob. Busay, Cebu City𝑺𝑻𝑼𝑫𝑰𝑶: 11,7201 𝑩𝑬𝑫𝑹𝑶𝑶𝑴...

Ostalo
Starost oglasa: 333 dni
Posodobljeno: 333 dni

Lokacija

-
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi