SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
198 558 €
(1 986 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
100 m²

spalnicaatypical
površina100 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Ground Floor Beach Front ApartmentDiscover the unparalleled charm of Coconut Bay, nestled along the pristine white sands of Koh Lantas captivating We...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 331 dni

Lokacija

Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi