SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
915 589 €
(4 423 € / m²)
Prodaja
6+
2+
207 m²
-

spalnica6+
površina207 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaDa

Opis

Discover upscale living at Mantawi Residences, situated along Ouano Avenue in Mandaue City, Cebu. This exclusive penthouse unit boasts a generous 207 ...

Ostalo
Starost oglasa: 332 dni
Posodobljeno: 332 dni

Lokacija

-
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi