SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
152 577 €
(3 179 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
48 m²
-

spalnicaatypical
površina48 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

The Key MRT Phetkasem 48This is a new affordable high rise and low density residential project being built besides the subway. This new development i...

Ostalo
Starost oglasa: 328 dni
Posodobljeno: 327 dni

Lokacija

-
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Kinnara

Podobni oglasi