SUPA24
Ostalo
Ostalo
Ostalo
197 623 €
(3 040 € / m²)
Prodaja
2
2+
65 m²
CBP Soi 7

spalnica2
površina65 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Looking for a luxurious and convenient living experience in the heart of Bangkok? Our fully-furnished condo for rent at The Treasure Silom in Surasak...

opremljeno
Starost oglasa: 379 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

CBP Soi 7
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Town & Country Property Co., Ltd.

Siam Real Estate Phuket Co., Ltd.

Podobni oglasi