SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
758 381 €
(9 137 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
83 m²
Reitschulweg, Zwingen

spalnicaatypical
površina83 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Lichtdurchflutete, zentral gelegene 3.5-Zimmer-Etagenwohnung in Zwingen mit 83 m² Wohnfläche - ideal für Paare, kleine Familien oder Menschen, die kom...

Ostalo
Starost oglasa: 15 dni
Posodobljeno: 15 dni

Lokacija

Reitschulweg, Zwingen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

BETTERHOMES (Schweiz) AG Basel

Podobni oglasi