SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
644 165 €
(6 507 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
99 m²
Simmengasse, Zweisimmen

spalnicaatypical
površina99 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Mitten im charmanten Dorfkern von Zweisimmen, eingebettet zwischen traditionellen Häuserzeilen und umgeben von eindrücklicher Berglandschaft, befindet...

Ostalo
Starost oglasa: 12 dni
Posodobljeno: 12 dni

Lokacija

Simmengasse, Zweisimmen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

IMMOSEEKER AG Thun

Podobni oglasi