SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
828 638 €
(6 230 € / m²)
Prodaja
5
1
133 m²
Huebstrasse, Zurzach

spalnica5
površina133 m²
kopalnice1
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grosszügige 5-Zimmer-Wohnung mit zwei Balkonen und LiftDiese 5-Zimmer-Wohnung im 1. Obergeschoss überzeugt durch ihre grosszügige Raumaufteilung, den ...

Ostalo
Starost oglasa: 16 dni
Posodobljeno: 3 dni

Lokacija

Huebstrasse, Zurzach
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi