SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 584 280 €
(20 311 € / m²)
Prodaja
4
1
78 m²
Moränenstrasse, Zürich

spalnica4
površina78 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese charmante 4-Zimmer-Wohnung im 1. Obergeschoss verbindet Licht, Stil und eine durchdachte Raumaufteilung zu einem stimmigen Ganzen. Auf 77.5 m² W...

Ostalo
Starost oglasa: 149 dni
Posodobljeno: 14 dni

Lokacija

Moränenstrasse, Zürich
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Grundeigentumer Verband Schweiz

Podobni oglasi