SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
685 084 €
(8 564 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
80 m²
Neumattstrasse, Zunzgen

spalnicaatypical
površina80 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Moderne 3.5-Zimmer-Eigentumswohnung mit BalkonDiese Wohnung bietet Ihnen etwas ganz Besonderes: Erstbezug nach umfassender Kernsanierung.Alles ist neu...

Ostalo
Starost oglasa: 4 dni
Posodobljeno: 4 dni

Lokacija

Neumattstrasse, Zunzgen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Homevisit GmbH

Podobni oglasi