SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
3 555 313 €
(21 946 € / m²)
Prodaja
6+
1
162 m²
Zug

spalnica6+
površina162 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

In einer der begehrtesten Regionen der Schweiz, im international renommierten Standort Zug, bietet sich eine aussergewöhnliche Gelegenheit für Investo...

Ostalo
Starost oglasa: 2 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Zug
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

PREMIUM HOMES AG

Podobni oglasi