SUPA24
2 155 557 €
(19 246 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
112 m²
Arvenweg, Zermatt

spalnicaatypical
površina112 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Zermatt - ein Name, der für außergewöhnliche Natur, alpine Schönheit und unvergesslicheErlebnisse steht. Hier, inmitten der beeindruckenden Alpenlands...

Parametri

Ustvarjeno z AI

RazgledNaravna svetlobaModeren slogPo prenovi

Ostalo
Starost oglasa: 113 dni
Posodobljeno: 113 dni

Lokacija

Arvenweg, Zermatt
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

UrbanHome

Podobni oglasi