SUPA24
3 225 049 €
(23 714 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
136 m²
Arvenweg, Zermatt

spalnicaatypical
površina136 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese wundervolle Wohnung im Herzen von Zermatt, im renommierten Haus Zur Matte A, vereint das alpine Lebensgefühl und die Nähe zur Natur mit dem Komf...

Ostalo
Starost oglasa: 276 dni
Posodobljeno: 128 dni

Lokacija

Arvenweg, Zermatt
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

UrbanHome

Podobni oglasi