SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 200 381 €
(7 188 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
167 m²
Hägglingerstrasse, Wohlen

spalnicaatypical
površina167 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grosszügige 4.5-Zimmer-Terrassenwohnung mit Lift und WintergartenDiese grosszügige Terrassenwohnung überzeugt durch ihre durchdachte Raumaufteilung, w...

Ostalo
Starost oglasa: 28 dni
Posodobljeno: 6 dni

Lokacija

Hägglingerstrasse, Wohlen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Neho

Podobni oglasi