SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
939 273 €
(9 992 € / m²)
Prodaja
Atipične
1
94 m²
Sonnmattweg, Wohlen

spalnicaatypical
površina94 m²
kopalnice1
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Moderne 3.5-Zimmer-Gartenwohnung am Sonnmattweg 1, 5610 Wohlen
Diese Gartenwohnung zeigt, wie man heutigen Wohnkomfort Minergie Zertifiziert und Photo...

Ostalo
Starost oglasa: 159 dni
Posodobljeno: 22 dni

Lokacija

Sonnmattweg, Wohlen
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

von ZALAN & PARTNER IMMOBILIEN

Podobni oglasi