SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
2 393 362 €
(10 879 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
220 m²
Neustadtgasse, Winterthur

spalnicaatypical
površina220 m²
kopalnice2+
dvigaloDa
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Grundrisspläne, weitere Bilder, ein Video und zusätzliche Informationen finden Sie auf www.stoehr-immobilien.chMitten in der Winterthurer Altstadt ver...

Ostalo
Starost oglasa: 3 dni
Posodobljeno: 2 dni

Lokacija

Neustadtgasse, Winterthur
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Stöhr Immobilien GmbH

Podobni oglasi