SUPA24
Dnevna soba
Dnevna soba
Dnevna soba
1 037 347 €
(6 736 € / m²)
Prodaja
Atipične
2+
154 m²
Mohrenplatz, Willisau

spalnicaatypical
površina154 m²
kopalnice2+
dvigaloNe
parkiranjeNe
stanjeOstalo
kletNe
terasaNe

Opis

Diese attraktive 4½-Zimmer-Wohnung bietet sagenhafte 154 m² Wohnfläche und überzeugt mit einer äusserst durchdachten Raumaufteilung, die Offenheit, Ko...

Ostalo
Starost oglasa: 7 dni
Posodobljeno: 1 dni

Lokacija

Mohrenplatz, Willisau
Lokacija je okvirna. Natančnega naslova ne poznamo.

Infrastruktura in storitve v okolici

Benno Aregger Immobilien GmbH

Podobni oglasi